Strona: Mgr inż. Wincenty Skwarek / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Mgr inż. Wincenty Skwarek

2022-03-09
, red.  Ryszard Perłowski

Dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa i Rada Dyscypliny Inżynieria mechaniczna Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza uprzejmie informują, że w dniu 16 marca 2022 r. (środa) o godz. 11:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie inżynieria mechaniczna

mgr inż. Wincentego SKWARKA

na temat: „Kinetyka współpracujących robotów”

streszczenie PL EN

Promotor: dr hab. inż. Andrzej BURGHARDT, prof. PRz
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Promotor pomocniczy: : dr hab. inż. Krzysztof KURC, prof. PRz

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Recenzenci:

dr hab. inż. Sławomir DUDA, Politechnika Śląska, recenzja

dr hab. inż. Krzysztof BAŁCHANOWSKI, Politechnika Wrocławska, recenzja

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej zostanie przeprowadzona w trybie stacjonarnym w Rzeszowie przy
al. Powstańców Warszawy 8, budynek L.28 sala 125 z możliwością połączenia zdalnego z wykorzystaniem platformy internetowej MS Teams, umożliwiającej transmisję obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym oraz bezpośrednią komunikację uczestników wydarzenia, a jednocześnie zapewniającej kontrolę przebiegu obrony i jej rejestrację.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Rzeszowskiej
w Rzeszowie, al. Powstańców Warszawy 12, bud. V.