Strona: Egzamin sprawdzający dla kandydatów na studia II stopnia / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Egzamin sprawdzający dla kandydatów na studia II stopnia

2024-01-05
, red. Paweł Rzucidło

Egzamin sprawdzający dla kandydatów na studia II stopnia na kierunek Clean Energy

Termin egzaminu

Obowiązkowy egzamin sprawdzający kwalifikacje i kompetencje wymagane do podjęcia studiów drugiego stopnia na kierunku Clean Energy odbędzie się:

• 12 stycznia 2024 r. (piątek), godz. 12.15  - I termin
  • 26 stycznia 2024 r. (piątek), godz. 12.15  - II termin

Kandydaci zgłaszają zamiar udziału w egzaminie do Dziekanatu na siedem dni przed wyznaczonym terminem egzaminu.

bud. L-28, pok. 119
tel: 17 865 1441
e-mail: ce@prz.edu.pl

Egzamin sprawdzający posiadane przez kandydata kwalifikacje i kompetencje, wymagane do podjęcia studiów drugiego stopnia na kierunku Clean Energy, odbywa się zgodnie z „Regulaminem przeprowadzenia egzaminu sprawdzającego”, obowiązującym na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa (odnośnik poniżej).

-----------------------------------------------------------------------

Egzamin sprawdzający dla kandydatów na studia II stopnia na kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i inżynieria produkcji, Mechatronika, Inżynieria Środków transportu, Inżynieria Materiałowa

Termin egzaminu

Obowiązkowy egzamin sprawdzający kwalifikacje i kompetencje wymagane do podjęcia studiów drugiego stopnia  odbędzie się:

• 19 stycznia 2024 r. (piątek), godz. 9.00  - I termin
  • 26 stycznia 2024 r. (piątek), godz. 12.15  - II termin

Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika

bud. L-28, pok. 127

tel: 17 865 1920
e-mail: mmisiak@prz.edu.pl

Zarządzanie i inżynieria produkcji

bud. L-28, pok. 120