Strona: Mgr inż. Tomasz Lis / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

2017-10-30

Dziekan i Rada Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej

uprzejmie informują, że w dniu 17 listopada 2017 r. (piątek) o godz. 1100

w Rzeszowie,  w budynku L przy al. Powstańców Warszawy 8 w sali L-125 odbędzie się

publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie budowa i eksploatacja maszyn

Mgr inż. Tomasza LISA

na temat:

Stany zaawansowanych deformacji kompozytowych lotniczych struktur cienkościennych w kontekście zastosowań wybranych wariantów usztywnień

streszczenie

Promotor:

Dr hab. inż. Tomasz KOPECKI, prof. PRz

Promotor pomocniczy: dr inż. Przemysław MAZUREK

Recenzenci:

Dr hab. inż. Hubert DĘBSKI, prof. PL  recenzja

Politechnika Lubelska

Dr hab. inż. Radosław MANIA, prof. PŁ  recenzja

Politechnika Łódzka

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Rzeszowskiej w Rzeszowie, al. Powstańców Warszawy 12, bud. V.

Zapraszamy zainteresowanych do wzięcia udziału w publicznej obronie i dyskusji nad rozprawą.