Strona: POSTER MASTER – konkurs prac dyplomowych / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

POSTER MASTER – konkurs prac dyplomowych

2024-03-20
, red. Andrzej Pacana

POSTER MASTER – konkurs prac dyplomowych

Konkurs POSTER MASTER wydarzenie mające na celu prezentację wyników badań uzyskanych przez studentów podczas realizacji prac dyplomowych magisterskich w danym roku akademickim. Prezentacji posterów z prac dyplomowych podlegają ocenie i najlepsze z nich zostają nagrodzone. Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie.

Dzięki udziałowi w sesji POSTER MASTER można:

• pochwalić się efektami swojej pracy,
  • poćwiczyć autoprezentację,
  • zdobyć nagrody.

Co istotne - wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w Dyplomowej Sesji Plakatowej POSTER MASTER.

Aby wziąć udział w sesji POSTER MASTER należy tylko: przygotować plakat w formacie PDF zgodnie z udostępnioną formatką i wersję elektroniczną przesłać na adres: postermaster.wbmil@prz.edu.pl.

O najbliższej Sesji POSTER MASTER informacje pojawiać się będą co najmniej w Aktualnościach WBMiL oraz na tej stronie www.

Partnerami konkursu są: Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej.

postermaster.png

Zapraszamy do udziału w POSTER MASTER.

Dokumenty :

Osoba do kontaktu: dr hab. inż. Andrzej Pacana, prof. PRz

Kluczowe terminy*:

• przesłanie posteru wraz ze skanem druku zgłoszenia – do godziny 13:00 dnia 13.06.2024 r.
  • głosowanie członków Komitetu Konkursowego w etapie I  konkursu – 14.06.2024 r.
  • przesłanie autorom posterów informacji o wyniku etapu I konkursu – 15.06.2024 r.
  • etap II konkursu - stacjonarna sesja posterowa z obowiązkowym udziałem Autorów posterów  i Komitetu Konkursowego, wraz z ogłoszeniem wyników konkursu – piątek 21.06.2023 r. od godz. 9:00 w Sali Rady Wydziału WBMiL , L-125.

*) proszę okresowo sprawdzać podane terminy, gdyż z niezależnych przyczyn mogą ulec zmianie

Komitet Organizacyjny:

dr hab. inż. Andrzej Pacana, prof. PRz – przewodniczący