Strona: Zawody robotów / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

2021-10-26
, red.  Ryszard Perłowski
Logo konkursu

W imieniu organizatorów wydarzenia: Koła Naukowego Elektroniki i Technologii Informacyjnych oraz Koła Naukowego Automatyków i Robotyków ROBO działających w ramach Rzeszowskiej Grupy IT, Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Oddział Podkarpacki chciałbym serdecznie Państwa zaprosić do współpracy przy organizacji VI międzynarodowych zawodów robotów ROBO~motion.

Wydarzenie odbędzie się 28 listopada 2021 roku w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Poznańskiej 2A w godzinach 11:00 – 18:00.