Strona: Zachęcamy do udziału w Webinariach Wysokich Lotów Pratt & Whitney! / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Zachęcamy do udziału w Webinariach Wysokich Lotów Pratt & Whitney!

2022-05-05
, red.  Ryszard Perłowski
Jakość w przemyśle lotniczym zdjęcie osób prowadzących webinar

Już 16 maja 2022 roku o godzinie 09:30 odbędzie się IV wykład pt. "Jakość w przemyśle lotniczym”, prowadzonego przez specjalistów z firmy Pratt & Whitney.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji: link do wydarzenia

Każda zarejestrowana osoba po webinarze otrzyma certyfikat potwierdzający jej udział

w wydarzeniu oraz prośbę o wypełnienie ankiety.

Klauzula informacyjna, dotycząca wykorzystania danych osobowych https://kariera.pwpoland.com/klauzula-informacyjna

Po rejestracji otrzymacie mail z linkiem do transmisji.

Do zobaczenia! #WeArePW