Strona: Wyniki wyborów członków Senatu - WBMiL / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Wyniki wyborów członków Senatu - WBMiL

2020-05-18

Wyniki wyborów członków Senatu Politechniki Rzeszowskiej w grupie nauczycieli akademickich, zatrudnionych na stanowiskach profesora i profesora uczelni w okręgu wyborczym WBMiL:

1. Andrzej Burghardt
  2. Andrzej Kawalec
  3. Andrzej Majka
  4. Adam Marciniec
  5. Andrzej Nowotnik
  6. Andrzej Pacana
  7. Tomasz Rogalski
  8. Arkadiusz Rzucidło

Osoby wybrane zobowiązane są do złożenia wypełnionego i podpisanego oświadczenia będącego załącznikiem nr 2 do Regulaminu wyborów na PRz na kadencję 2020-2024.

Oświadczenia proszę składać u Pana Wojciecha Pasamana w pokoju V-328 do dnia 19.05.2020 r.

Piotr Strojny

Przewodniczący Komisji Wyborczej WBMiL