Strona: Wykład na WBMiL dla uczniów szkół średnich / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Wykład na WBMiL dla uczniów szkół średnich

2023-05-26
, red.  Andrzej Pacana

W piątek 26 maja 2023 roku odbył się na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa wykład dla uczniów szkół średnich. Zajęcia te prowadził doświadczony nauczyciel akademicki, dr hab. inż. Grzegorz Kopecki. Tematem wykładu było:  Automatyczne sterowanie samolotem.

Zajęcia były elementem działania  w ramach projektu Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego - działanie 1 „Z technikum na Politechniki”.

Wykład cieszyły dużym zainteresowaniem uczniów, głównie z  Zespołu Szkół Samochodowych w Rzeszowie.