Strona: Wycieczka WBMiL Roztocze – Krasnobród, Zwierzyniec / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Wycieczka WBMiL Roztocze – Krasnobród, Zwierzyniec

2023-06-05

Szanowni Państwo,

Informuje, że w dniach 07.07 – 08.07. 2023 r. istnieje możliwość zorganizowania wycieczki wydziałowej, dla pracowników WBMiL na Roztocze – Krasnobród,  Zwierzyniec.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełniony i złożony w dziale socjalnym wniosek 8B.

Koszt od osoby: 509,00zł/przy grupie 49 uczestników płacących (kwota bez dofinansowania)

Wyjazd będzie dofinansowany w 75% kosztu, ale nie więcej niż 150 złotych za jeden dzień.

Cena zawiera:

• Zakwaterowanie ze śniadaniem w Ośrodku Natura Roztocze - pokoje 2 i 3 – osobowe
  • 1 x obiad
  • Ubezpieczenie NNW
  • Przewodnika terenowego na wycieczkę w dniu I
  • Opieka pilota
  • Transport na trasie Rzeszów – Zwierzyniec – Krasnobród – Zwierzyniec – Rzeszów i na czas koniecznych przejazdów na miejscu
  • Biesiada grillowa

Cena nie zawiera:

• Instruktora kajakarstw ok. 400zł/jeden
  • Spływu kajakowego – dla chętnych – koszt około 80zł/kajak

Zgłoszenia przyjmowane będą osobiście u pani mgr inż. Angeliki Gorczycy pok. 119. od 05.06.2023 do 12.06.2023 r., w godzinach od 9:00 do 13:00 – nie ma możliwości zapisów drogą telefoniczną ani mailową – decyduje kolejność zgłoszeń!

Proponowany program wycieczki:

Dzień I

Wyjazd z Rzeszowa ok godziny 08:00 - przejazd do Zwierzyńca ok. godz. 10:30

Dla chętnych

Przejazd na spływ 2 godzinny spływ kajakowy rzeką Wieprz - Obrocz - Zwierzyniec (Zalew

Rudka)

Pozostali uczestnicy: czas wolny w Zwierzyńcu we własnym zakresie.

Około godziny 13:00 – spotkanie grup

Obiad w hotelu.

Przejazd z przewodnikiem na wycieczkę Ścieżka po Wydmie do Stawów Echo

Około godziny 16;00 - przyjazd do hotelu – zakwaterowanie

Czas wolny

Godzina 20:00 – wieczorna biesiada w ośrodku - Biesiada grillowa, (do godz. 24:00)

Dzień II

Śniadanie, wykwaterowanie

Podjazd z pilotem Zwierzyniec, Szczebrzeszyn,

Wyjazd w drogę powrotną – do uzgodnienia.

Serdecznie zapraszamy!