Strona: Wybór przedstawicieli Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa do Uczelnianej Komisji Wyborczej / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

2019-12-09

Dziekan WBMiL dr hab. inż. Aleksander Mazurkow, prof. PRz  zaprasza nauczycieli akademickich WBMiL na zebranie, które odbędzie się w dniu 12 grudnia 2019 r. (czwartek) w sali V-2 o godz. 8:30.

Celem zebrania jest wybór przedstawicieli Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa do Uczelnianej Komisji Wyborczej.

Pan prof. Aleksander Mazurkow w dniu zebrania ustalił godziny dziekańskie od 8:45 do 10:15.