Strona: Wręczono tytuły Profesorów Honorowych / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Wręczono tytuły Profesorów Honorowych

2018-05-17

Politechnika Rzeszowska ma nowych Profesorów Honorowych. Tytuły te odebrali prof. dr. hab. inż. Henryk Kopecki oraz prof. dr. hab. inż. Jerzy Łunarski. Tytuł Profesora Honorowego Politechniki Rzeszowskiej

W czasie uroczystego posiedzenia Rady Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz wręczono tytuły Profesorów Honorowych, które Senat uczelni przyznał w marcu 2017 r. Tytuły Profesorów Honorowych wręczył rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski, prorektor ds. nauki prof. dr hab. inż. Grzegorz Budzik oraz dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp. W imieniu zmarłego w kwietniu prof. Wiesława Żylskiego tytuł odebrał prof. dr hab. inż. Zenon Hendzel.