Strona: WBMiL - zajęcia dla uczniów / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

WBMiL - zajęcia dla uczniów

2023-06-06
, red.  Andrzej Pacana

W dniu 5 czerwca 2023 roku odbyły się na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa zajęcia dla uczniów szkół średnich. Zrealizowane one został w ramach projektu Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego – działanie 1  „Z technikum na Politechniki”.

Warsztaty  pt. Spawanie w wirtualnej rzeczywistości poprowadził mgr inż. Patryk Rąb. Zajęcia cieszyły dużym zainteresowaniem uczniów, a brali w nim udział głównie uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych z Rzeszowa.

Były to ostatnie w tym semestrze zajęcia dla uczniów szkół średnich, prowadzone w ramach wspomnianego projektu. Na następne zajęcia zapraszamy uczniów już nowym semestrze.