Strona: VII Podkarpackie Seminarium Spawalnicze / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

VII Podkarpackie Seminarium Spawalnicze

2024-05-16

VII Podkarpackie Seminarium Spawalnicze

organizowane przez Katedrę Odlewnictwa i Spawalnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Seminarium odbędzie się 23 maja 2024 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej (bud. V aula-V2),

al. Powstańców Warszawy 12, Rzeszów.

Na seminarium zaprezentowane zostaną referaty dotyczące nowoczesnych procesów spawalniczych, automatyzacji i robotyzacji spawania, informatyzacji i zarządzania danymi spawalniczymi, ekologii w spawalnictwie, wydajności i bezpieczeństwa pracy spawaczy. Referaty wygłoszą naukowcy i przedstawiciele renomowanych firm pracujących dla potrzeb spawalnictwa.

Koszt uczestnictwa w seminarium wynosi 250 zł.

Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa i dokonanie wpłaty do dnia 30 kwietnia 2024 roku.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://pss.prz.edu.pl/vi-podkarpackie-seminarium-spawalnicze---2024 lub pod numerem telefonu: (17) 743-24-55, (17) 743-24-59.

Patronami medialnymi będą Przegląd Spawalnictwa oraz Szkoła Jakości.

Możliwa jest rejestracja elektroniczna (KLIK). Seminarium organizowane jest zgodnie z procesem podtrzymania uprawnień certyfikatów kompetencji inżynierów IWE.