Strona: Szkolenia operatorów bezzałogowych statków powietrznych / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Szkolenia operatorów bezzałogowych statków powietrznych

2021-02-25
, red.  Ryszard Perłowski

Politechnika Rzeszowska w ramach przygotowań do uruchomienia na WBMiL i LBLiK w Bezmiechowej szkoleń operatorów bezzałogowych statków powietrznych została zarejestrowana jako oficjalny operator tego rodzaju statków powietrznych.
Szkolenia powinny się rozpocząć dla studentów II stopnia studiów magisterskich (początkowo na specjalności awionika) już od przyszłego roku akademickiego.