Strona: STYPENDIUM Pratt&Whitney Rzeszów S.A. / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

STYPENDIUM Pratt&Whitney Rzeszów S.A.

2024-09-20

Szanowni Państwo,

informujemy, że rozpoczynamy nabór wniosków o stypendium przyznawane przez Fundację Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej, a ufundowane przez firmę Pratt & Whitney Rzeszów.

Jest ono przeznaczone dla studenta studiów stacjonarnych II stopnia, który ukończył studia I stopnia w roku akademickim 2023/2024 na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa.

Stypendium wynosi 30 000 zł wypłacane po 2 000 zł miesięcznie przez 15 miesięcy.

Szczegółowe informacje oraz regulamin są dostępne pod linkiem.

Wnioski należy składać w godzinach urzędowania dziekanatu do Pani  Ewy Kawalec pokój 125A tel. 17865 1205 .

Termin składania wniosków 18.10.2024 r.