Strona: Spotkanie z przedstawicielami The Batteries Sp. z o.o. - Aktualizacja / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Spotkanie z przedstawicielami The Batteries Sp. z o.o. - Aktualizacja

2021-03-13

The Batteries Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą, która opracowuje nowatorski sprzęt próżniowy do produkcji przemysłowej, zapewniając przełom w dziedzinie inżynierii zajmującej się technologią próżniową, której ciągły rozwój odbywa się od 1980 r.

Opracowaliśmy nowoczesny, opatentowany i efektywny pod względem kosztów proces wytwarzania cienkowarstwowych akumulatorów ze stałym elektrolitem, wykorzystując próżniowe odparowywanie wspomagane
plazmą wysokiej gęstości. Powyższe procesy nie są z reguły kojarzone z masową produkcją, z tego powodu musieliśmy zaprojektować swoje własne urządzenie od podstaw.

Cienkowarstwowe akumulatory ze stałym elektrolitem odznaczają się ok. 2 razy większą gęstością energii, są bardziej bezpieczne w eksploatacji, mają lepszą wydajność w porównaniu z tradycyjnymi bateriami Li-Ion/Li-Poly. Głównym powodem, dla którego nie znalazły one szerokiego zastosowania, jest wysoki koszt produkcji.

Opis oferty:
w krótkim czasie rozpoczynamy pracę po uruchomieniu pilotażowej linii produkcyjnej. Szukamy pracowników do pracy przy maszynach produkcyjnych.

Przesyłam link do spotkania.

Spotkanie odbędę się w czwartek (18.03.2021) o godz 14-00.

link do spotkania będzie zamieszczony w późniejszym terminie.