Strona: Seminarium w ramach Forum Inżynierii materiałowej- 4 listopada 2021r, / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Seminarium w ramach Forum Inżynierii materiałowej- 4 listopada 2021r,

2021-10-27
, red.  Ryszard Perłowski

W imieniu komitetu organizacyjnego Forum Inżynierii Materiałowej zapraszamy na otwarte międzyuczelniane  seminarium w formie video-konferencji na platformie ZOOM pod patronatem Komitetu Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Polskiej Akademii Nauk oraz Polskiego Towarzystwa Materiałoznawczego.

Podczas seminarium zostaną wygłoszone wykłady:

• PROF. TOMASZA GORYCZKI (Uniwersytet Śląski, Katowice) pt.: “SURFACE MODIFICATION OF THE NITI SHAPE MEMORY ALLOYS FOR MEDICAL APPLICATIONS”
  • PROF. SUDIPTA SEAL (University of Central Florida, Orlando, USA) pt.:”ENGINEERED REGENERATIVE OXIDE AS NANO-ENZYME” .

SEMINARIUM ODBĘDZIE SIĘ 4 LISTOPADA 2021 R., (CZWARTEK) O GODZ. 14.00 W FORMIE ZDALNEJ.

Link do logowania na platformie ZOOM:

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w seminarium proszone są o zgłoszenie swojego udziału drogą mailową fim@polsl.pl

Zgłoszenie należy wysłać do środy 3.11.2021r.

Komitet Organizacyjny:
prof. dr hab. inż. Maria Sozańska –