Strona: Seminarium Polskiej Agencji Kosmicznej / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Seminarium Polskiej Agencji Kosmicznej

2021-03-15

Polska Agencja Kosmiczna ma zaszczyt zaprosić studentów i pracowników Politechniki Rzeszowskiej na seminarium poświęcone tematyce kosmicznej. Seminarium odbędzie się w najbliższą środę, 17 marca b.r. w godzinach 15 - 18 w formie wideokonferencji na platformie MS Teams.

Podczas seminarium odbędą się prelekcje ekspertów Polskiej Agencji Kosmicznej nt.:

1. „Mechanika kosmiczna - orbitalna i planetarna z elementami inżynierii systemowej", Jakub Stelmachowski,
  2. „Zdalne obserwatorium astronomiczne", Przemysław Rudź
  3. "Możliwości udziału w programach ESA dla polskich studentów", Adam Dąbrowski

Spotkanie aplikacji Microsoft Teams

Dołącz na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Dowiedz się więcej | Opcje spotkania

semianrium_polskiej_agencji_kosmicznej.jpg