Strona: REKRUTACYJNY LIVE EME AERO / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

2021-11-19
, red.  Ryszard Perłowski
REKRUTACYJNY LIVE EME AERO

23 listopada (wtorek) o godzinie 10:30 nasze rekruterki zabiorą Was w podróż po świecie najnowocześniejszych silników lotniczych. Jeśli chcesz stać się jego częścią to wydarzenie jest dla Ciebie! Dzięki uczestnictwu nabędziesz wiedzę, którą każdy kandydat posiadać powinien przystępując do rekrutacji do firmy #EMEAero w Jasionce. Podczas LIVE’a odpowiemy także na nurtujące Was pytania, które już możecie zadawać w komentarzach – opowiemy o firmie, benefitach i omówimy pokrótce treść przykładowego CV. Nie zwlekaj – dołącz do wydarzenia już dziś!