Strona: Rekrutacja do Projektu SAE Aero Design 2025 / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Rekrutacja do Projektu SAE Aero Design 2025

2024-06-10

Drodzy Studenci Politechniki Rzeszowskiej,

Z wielką radością ogłaszamy rozpoczęcie rekrutacji do projektu "SAE Aero Design 2025", organizowanego przez naszą uczelnię! To niepowtarzalna okazja, by zaangażować się w międzynarodowe zawody inżynierskie, które stanowią jedno z najbardziej prestiżowych wyzwań w dziedzinie lotnictwa.

Czym jest SAE Aero Design?
SAE Aero Design to coroczne zawody, w których zespoły studentów z całego świata projektują, budują i testują zdalnie sterowane samoloty. Celem jest stworzenie modelu, który spełni określone wymagania techniczne i będzie mógł wykonać zadane misje, takie jak przenoszenie ładunku na określoną odległość. To niesamowita okazja, by rozwijać swoje umiejętności inżynierskie, pracować w zespole oraz zdobywać doświadczenie praktyczne, które jest nieocenione w przyszłej karierze zawodowej.

Jak się zgłosić?
Aby dołączyć do naszego zespołu, wypełnij formularz rekrutacyjny dostępny pod linkiem:

Nie zwlekaj – rekrutacja trwa tylko do 21.06.2025!

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój i zdobycie doświadczenia w jednym z najbardziej ekscytujących projektów inżynierskich! Dołącz do nas i wspólnie zbudujmy samolot, który zdobędzie pierwsze miejsce na SAE Aero Design 2025!