Strona: Praca magisterska z możliwością realizacji stażu / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Praca magisterska z możliwością realizacji stażu

2021-08-09
MTU PRZ

MTU Aero Engines Polska we współpracy z Politechniką Rzeszowską oferuje możliwość realizacji pracy magisterskiej w zakresie optymalizacji modelu matematycznego służącego prognozowaniu właściwości mechanicznych nadstopów niklu w zakresie temperatury ich eksploatacji.

Tematyka pracy zawiera się w obszarze inżynierii materiałowej, dlatego jej realizacja przewidziana jest w Katedrze Nauki o Materiałach, przy ścisłej współpracy ze specjalistą z MTU z zakresu modelowania matematycznego przemian fazowych i właściwości mechanicznych materiałów stosowanych w lotnictwie.

Szczegóły oferty znajdują się na stronie www MTU:  LINK