Strona: Polskie Towarzystwo Materiałoznawcze / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Polskie Towarzystwo Materiałoznawcze

2022-11-15
, red.  Ryszard Perłowski

W konkursie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Materiałoznawcze, na najlepszą pracę doktorską z zakresu inżynierii materiałowej za rok 2021, wyróżnienie otrzymał dr inż. Kamil Gancarczyk, adiunkt w Katedrze Nauki o Materiałach, za dysertację zatytułowaną „Doskonałość struktury krystalicznej monokryształów nadstopu niklu CMSX-4 i jej wpływ na właściwości mechaniczne w wysokiej temperaturze”, przygotowaną pod opieką prof. dr. hab. inż. Jana Sieniawskiego.

kamilgancarczyk.png

Konkurs ma charakter cykliczny, zachęca się do udziału w jego przyszłorocznej edycji (szczegóły na stronie)