Strona: Oferta stażu w BorgWarner / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Oferta stażu w BorgWarner

2021-11-03
, red.  Ryszard Perłowski

Aplikacje prosimy przesyłać do 12.11.2021r. na adres mailowy:
BWEBER@BORGWARNER.COM

z dopiskiem: „STAŻ W DZIALE APPLICATION DESIGN”

W aplikacjach proszę zawrzeć następującą zgodę na przetwarzanie
danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Firmę BorgWarner z siedzibą w Jasionce (36-002), Jasionka 950 w celu przeprowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem”