Nawigacja po budynku „L”

10-10-2017 r.

„Masz problem z odnalezieniem i trafieniem do sali, w której masz zajęcia? Musisz przychodzić wcześniej, aby znaleźć salę? Koniec z tym! Od dzisiaj dzięki aplikacji „PRz budynek L” trafisz bez żadnych problemów do każdej sali”.

Twórcami aplikacji na telefon z systemem Android są studenci piątego roku kierunku mechatronika Mariusz Kruk , Konrad Stach oraz Jakub Staszkowian.

Opiekunem naukowym zespołu jest dr inż. Jacek S. Tutak z Katedry Mechaniki Stosowanej i Robotyki.

Zachęcamy do pobrania aplikacji.