Strona: Nagrody rektora dla studentów / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Nagrody rektora dla studentów

2021-06-17
, red.  Ryszard Perłowski

Nagrody rektora dla studentów Politechniki Rzeszowskiej to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu wydarzeń akademickich. 14 czerwca br. prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz oraz prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz w asyście przedstawicieli władz poszczególnych wydziałów uroczyście wręczyli listy gratulacyjne studentom aktywnie uczestniczącym w życiu akademickim.

Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy wielu aktywności studenckich, osoby zaangażowane w działalność Samorządu Studenckiego, medaliści różnych dyscyplin sportowych. Uroczystość odbyła się w auli Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego.

Laureaci nagród

Nagrody za studencką działalność organizacyjną w roku akademickim 2020/2021 przyznano 56 studentom i stanowią one podsumowanie całorocznego zaangażowania studentów w życie uczelni. Wśród nagrodzonych znaleźli się  m.in. Maja Bakalarz, Barbara Anna Ćwirko, Hubert Gross, Magdalena Kobrzyńska, Katarzyna Krawczyk, Konrad Ner, Paweł Ostręga, Aleksandra Pasich, Paweł Piróg, Bartosz Skotnicki, Adam Szelec, Bartłomiej Zachara,