Strona: Konsultant ds. sprzedaży systemu TimeLine / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Konsultant ds. sprzedaży systemu TimeLine

2019-02-14
, red.  Ryszard Perłowski

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• aktywne pozyskiwanie Klientów i utrzymywanie relacji,
  • badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie oprogramowania TimeLine,
  • prowadzenie procesu sprzedażowego (organizowanie spotkań, dokonywanie  prezentacji produktu, przygotowywanie ofert oraz umów, prowadzenie negocjacji),
  • realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Od kandydatów oczekujemy:

• wiedzy w zakresie rozwiązań IT,
  • znajomości środowiska firmy produkcyjnej,
  • umiejętności sprzedażowych.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • komfortowe biuro,
  • szeroki pakiet benefitów - praca zdalna raz w tygodniu, darmowy kurs języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków, OPTiPlayRoom, w którym można zrelaksować się i oderwać od codziennych obowiązków.

Czekamy na Ciebie. Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@opteam.pl

TimeLine to specjalistyczne rozwiązanie dedykowane branżom sektora produkcyjnego wdrożone w ponad 800 firmach. System posiada szereg wbudowanych funkcjonalności, dzięki którym jest doskonale przystosowany do kompleksowego zarządzania produkcją. Od kilku lat otrzymuje prestiżowe wyróżnienia, w tym nagrodę ERP Roku.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPTeam S.A. z siedzibą Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."