Strona: Konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską z zastosowaniem Statistica / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską z zastosowaniem Statistica

2021-05-26
BANER www.StatSoft.pl

Został przedłużony termin zgłaszania prac na obecną edycję konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską z zastosowaniem Statistica do 30 września 2021.

Tym samym zapraszamy do przesyłania swoich prac! Zwycięstwo w konkursie to nie tylko wysokie nagrody pieniężne, ale także uznanie środowiska akademickiego i ukoronowanie wysiłku włożonego w przygotowanie pracy.

Dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody:

• 10 000 zł – łączna pula nagród dla autorów i promotorów prac
  • wybrane szkolenie zamknięte StatSoft dla pracowników - dla wydziałów promujących zwycięskie prace

Zachęcam do zapoznania się z regulaminem i przesłania nam swojej pracy już dziś.

W razie pytań - kontakt.

www.StatSoft.pl