Strona: Konkurs fotograficzny Erasmus+ / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Konkurs fotograficzny Erasmus+

2020-01-02

Program Erasmus+ od czasu jego powstania w 1987 r. umożliwił coraz to większej liczbie uczestników mobilność, wzmacniając w ten sposób ich umiejętności i otwartość. Liczba uczniów, którzy skorzystali z programu Erasmus, osiągnęła 10 milionów w 2019 r. i stale rośnie!

Aby uczcić ten ważny kamień milowy i niesamowity sukces ponad 30 lat realizacji programu, zespół Erasmus+ z przyjemnością ogłasza rozpoczęcie konkursu fotograficznego.

W ramach tego konkursu Erasmus+ chciałby uhonorować 10 milionów uczestników, spoglądając w przeszłość i próbując zilustrować rzeczywistość i ewolucję programu od jego powstania. Byli uczestnicy dowolnego z sektorów programu Erasmus+, którzy są zainteresowani udziałem w konkursie, są proszeni o wybranie i przesłanie do 13 stycznia jednego konkretnego zdjęcia wraz z krótkim tekstem, zawierającym Wasze doświadczenia i wpływ, jaki program wywarł na Wasze życie. Zapraszamy również uczestników poprzednich programów Erasmus+ (Comenius, Leonardo Da Vinci, Grundtvig, Młodzież w działaniu itp.), aby pomóc nam w opowiedzeniu długiej historii od 1987 roku!

Wybrane zdjęcia i opisy zostaną następnie skompilowane i wyeksponowane w Sali Université Libre de Bruxelles (ULB) podczas imprezy dla zainteresowanych stron w dniach 28–29 stycznia 2020 r.

Więcej informacji na stronie: https://pr.easypromosapp.com/p/883663

ldvqnixwieqdlsevqwfmecompetition.png