Strona: Konkurs EkoMasters / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

2021-10-26
, red.  Ryszard Perłowski
Logo konkursu

Przyślij swój proekologiczny postulat, pomysł na zmianę lub konkretny projekt!

Na autorów najciekawszych propozycji (studentów lub doktorantów) czekają:

1. I nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 1.500 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna,
  2. II nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 1.000 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna,
  3. III nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 500 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna.

Można wysłać więcej niż jedno zgłoszenie i zdobyć kilka nagród.

Zgłoszenie należy przesyłać do 31 października 2021 r. przy pomocy formularza dostępnego na stronie Fundacji na rzecz Jakości Kształcenia:

www.ekokampus.­­fjk.org.pl.

Tam też znajduje się Regulamin Konkursu. Zgłoszenie, bez względu na wybrana formułę, może mieć co najwyżej 12 tys. znaków licząc ze spacjami (około 5 stron). Zgłoszenie może posiadać załącznik (np. zdjęcie, projekt, wyliczenie w arkuszu kalkulacyjnym, prezentację).