Strona: Konkurs BorgWarner Student Award / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

2020-02-25
, red.  Ryszard Perłowski

plakat_borg.jpg

Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów kierunków technicznych, którzy chcieliby rozwinąć swoją karierę w branży motoryzacyjnej.

Przygotowaliśmy kilka tematów konkursowych w następujących kategoriach:

• Materiałoznawstwo,
  • Mechanika i Budowa Maszyn,
  • Konstrukcja Maszyn,
  • Elektronika.

W ramach konkursu przewidzieliśmy warsztaty, w trakcie których nasi inżynierowie zaznajomią studentów z wybraną tematyką oraz będą dla Was wsparciem w trakcie realizacji projektów.

Do wygrania atrakcyjne nagrody:

I miejsce- 9-miesięczny staż w BorgWarner Rzeszów,

II miejsce- 6-miesięczny staż w BorgWarner Rzeszów,

III miejsce- 3-miesięczny staż w BorgWarner Rzeszów.

Dodatkowo w trzeciej edycji zdecydowaliśmy się przyznać Nagrodę Specjalna tj. 6 ‑ miesięczny staż w tym 3 ‑ miesięczny staż w BorgWarner Rzeszów oraz 3 ‑ miesięczny staż w Ketsch, Niemcy!

Poprzednie edycje pokazały, że studenci Politechniki biorący udział w konkursie zostali zatrudnieni na stałe, dlatego tym bardziej zachęcamy do spróbowania swoich sił!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie https://www.borgwarner.com/company/locations/rzeszow/pl/aboutus/iii-edycja-konkursu-borgwarner-student-award.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem konkurs_ts@borgwarner.com w terminie 01.03.2020 ‑ 12.04.2020!

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem konkursu: Patrycja Wójcik- pawojcik@borgwarner.com