Strona: KONFERENCJA ISPEM 2023 / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

KONFERENCJA ISPEM 2023

2023-01-02
, red.  Ryszard Perłowski

Zapraszamy do udziału w IV Międzynarodowej Konferencji Intelligent Systems in Production Engineering and Maintenance ISPEM 2023, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 13-15.09.2023. Konferencja organizowana jest przez Politechnikę Wrocławską, Liverpool John Moores University oraz University of Minho. Współorganizatorem konferencji jest Politechnika Rzeszowska.

Konferencja ma na celu umożliwienie naukowcom, ekspertom, praktykom i innym zainteresowanym uczestnikom wymiany wiedzy i doświadczeń w produkcji i utrzymaniu ruchu. Przedstawione i omówione zostaną nowe rozwiązania dla innowacyjnych zakładów, wyniki badań i studia przypadków dotyczące postępów w utrzymaniu ruchu i produkcji z punktu widzenia Przemysłu 4.0.

Materiały konferencyjne zostaną opublikowane przez Springer-Verlag jako monografia w serii Lecture Notes in Mechanical Engineering lub w Journal of Physics.
Książki wydawane w tej serii są indeksowane między innymi w Web of Science, SCOPUS oraz SCImago.

Autorzy najciekawszych artykułów zostaną również zaproszeni do opublikowania rozszerzonych wersji swoich prac w czasopismach: BPAST (5yIF: 1,669; 100 pkt), ACS (70 pkt), LogForum (70 pkt), UCS (5yIF: 0,91; 40 pkt) oraz TiAM (40 pkt).
Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji, rejestracji uczestników oraz przygotowania referatów dostępne są na stronie ISPEM oraz na portalu Facebook.