Strona: Komunikat nr 2 w sprawie kształcenia zdalnego / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Komunikat nr 2 w sprawie kształcenia zdalnego

2020-03-16
, red.  Ryszard Perłowski

W związku ze wzrostem ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19 w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo studentów, doktorantów oraz pracowników Uczelni od dnia dzisiejszego tj. 16 marca 2020 r., Dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej prosi studentów o kontakt z Dziekanatami w formie telefonicznej lub poprzez e-mail.

W informacji zwrotnej podany zostanie sposób załatwienia sprawy.

Komunikat ważny jest do odwołania.