Strona: II edycja konkursu na najlepsze prace dyplomowe / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

II edycja konkursu na najlepsze prace dyplomowe

2023-10-26
Konkurs

Zarząd Alioth Foundation, przy organizacyjnym i finansowym wsparciu spółek z Grupy Alioth, ogłasza II Ogólnopolski Konkurs na najlepsze prace dyplomowe z zakresu bezpieczeństwa narodowego, obronności i przemysłu obronnego.

Do Konkursu dopuszczone będą prace licencjackie / inżynierskie, magisterskie oraz doktorskie obronione w roku akademickim 2021/2022 oraz 2022/2023. Termin zgłaszania prac upływa 30 listopada 2023 roku. Nie zwlekaj, zgłoś swoją pracę już teraz!

Za najlepsze prace przewiduje się przyznanie trzech nagród:
pierwszej – w wysokości 7 000 zł
drugiej – w wysokości 5 000 zł
trzeciej – w wysokości 3 000 zł
a także ewentualnie wyróżnień w wysokości do 5 000 zł.

Zgłoszenie konkursowe opatrzone tytułem „Konkurs Alioth” należy przesłać pocztą elektroniczną na adres foundation@aliothgroup.pl

Więcej informacji pod linkiem