Strona: European Defence Challenge II edycja - WEBINARIUM Z EKSPERTAMI / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

European Defence Challenge II edycja - WEBINARIUM Z EKSPERTAMI

2022-02-15
, red.  Dorota Stadnicka

European Defence Challenge

WEBINARIUM Z EKSPERTAMI

Transmisja na żywo - YouTube

1 marca 2022 r. o godz. 17:30 (CET)

To webinarium internetowe rozpoczyna drugą fazę European Defence Challenge, kluczowej części projektu ASSETS+, którego celem jest zaangażowanie młodych talentów w europejski przemysł obronny.

W tym internetowym wydarzeniu zawodnicy i profesjonaliści będą mieli możliwość bezpośredniej interakcji z ekspertami i kluczowymi graczami europejskiego przemysłu obronnego.

Tematem drugiej edycji Challenge jest:

Wszystko zdalnie?

W jakim stopniu zasoby bezzałogowe mogą wchodzić w interakcje z ludźmi w terenie podczas operacji obronnych?

AGENDA

17:30 Wprowadzenie do webinarium

• M. Mateo Burgos – Universidad Politécnica de Madrid (UPM)
  • Moderator: Michel Bosco – Director of EMBA in space, defence and security at the Université Côte d'Azur