Strona: Design Thinking w praktyce / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Design Thinking w praktyce

2023-10-31
, red.  Dorota Stadnicka

Dzisiaj studenci Politechniki Rzeszowskiej z kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji mieli okazję zaprezentować swoje projekty w Pratt & Whitney Rzeszów.

Projekty zostały opracowane zgodnie z metodologią Design Thinking opracowaną w ramach projektu Planet4.

Podczas zajęć dydaktycznych realizowanych na terenie PWR w ramach porozumienia pomiędzy Politechniką Rzeszowską a Pratt & Whitney Rzeszów, studenci biorący udział w projekcie Lean Learning Academy Polska dokonali analizy wyzwań występujących w obszarze produkcyjnym PWR na wydziale remontu silników lotniczych i zaprojektowali aplikacje komputerowe wspierające pracę pracowników.

pwr-logo.png                                                                                              planet4_logo_planet4.png