Strona: Cykl spotkań „Twarze lotnictwa” / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Cykl spotkań „Twarze lotnictwa”

2021-11-23
, red.  Anna Worosz

Jubileusz 70-lecia Politechniki Rzeszowskiej jest okazją do zaprezentowania ludzi nauki, których łączy wiele pasji, w tym szczególnie lotnictwo. Studenci z Koła Naukowego Bezpieczeństwa Lotniczego „Eskadra” zainicjowali serię spotkań pt. „Twarze lotnictwa”. Pierwsze spotkanie było dedykowane prof. dr. hab. inż. Markowi Orkiszowi, rektorowi Politechniki Rzeszowskiej w latach 2012–2016, specjaliście z zakresu eksploatacji samolotów i silników lotniczych, lotnictwa, silników lotniczych i transportu lotniczego.