Strona: Cyfrowy przemysł: szkolenia dla studentów / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Cyfrowy przemysł: szkolenia dla studentów

2021-09-30
, red.  Ryszard Perłowski
Logo projektu

Od 1 lipca 2021 r. Politechnika Rzeszowska rozpoczęła realizację projektu pn. „Cyfrowy przemysł: szkolenia dla studentów” w ramach programu SPINAKER NAWA

Projekt ma na celu opracowanie Intensywnych Międzynarodowych Programów Kształcenia (IMPK). IMPK jest realizowany w formie szkoleń dla studentów zagranicznych.

Celem projektu jest umiędzynarodowienie oferty dydaktycznej Politechniki Rzeszowskiej oraz podniesienie kwalifikacji uczestniczących w nim studentów.

Projekt realizowany jest przez pracowników dydaktyczno- badawczych Wydziału Budowy Maszyn i LotnictwaWydziału Elektrotechniki i InformatykiWydziału Zarządzania

Projekt pt. „Cyfrowy przemysł: szkolenia dla studentów” jest realizowany w ramach Programu SPINAKER NAWA – Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia. Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pozakonkursowy pt. „Wsparcie zdolności instytucjonalnej polskich uczelni poprzez tworzenie i realizację międzynarodowych programów studiów” (Działanie: 3.3 Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego), określony we wniosku o dofinansowanie projektu nr POWR.03.03.00-00-PN16/18.

Więcej informacji: https://digitalindustry.w.prz.edu.pl/en/