Strona: 21.10.2023 -Bieg o Puchar Dziekana z okazji 60-lecia Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

2023-10-11
, red.  Robert Jakubowski

Bieg o Puchar Dziekana z okazji 60-lecia

Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa

na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza

bieg_o_puchar_dziekana_baner.jpg

Bieg na dystansach:

3 km – kobiety – 2 pętle

6 km – mężczyźni – 4 pętle

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy na stronie:

Termin i miejsce

21.10.2023 r., sobota, start biegu godz. 10:00, Rzeszów,

Tereny Politechniki Rzeszowskiej przyległe do WBMiL (Rzeszów, al. Powstańców Warszawy 8).

Bieg po drogach wewnętrznych Politechniki – nawierzchnia z kostki brukowej lub asfalt.

Start wspólny biegu kobiet i mężczyzn z oddzielnymi klasyfikacjami

Klasyfikacje

1)        Klasyfikacja Generalna Kobiet i Mężczyzn

Klasyfikacje dodatkowe – opcjonalne: możliwość wyboru jednej z, lub żadnej – szczegóły w regulaminie

2)        Klasyfikacja Pracowników Uczelni Wyższej Kobiet i Mężczyzn – dla pracowników Uczelni Wyższej,

3)        Klasyfikacja Student/Studentka – dla osób mających status studenta/studentki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz uczestników Szkoły Doktorskiej/studiów doktoranckich,

4)        Klasyfikacja Absolwent Politechniki Rzeszowskiej Kobiety i Mężczyźni – dla osób które ukończyły Politechnikę Rzeszowską,

Klasyfikacja dodatkowa – którą można wybrać niezależnie od wyboru klasyfikacji 2-4

5)        Klasyfikacja Najszybsza/Najszybszy na WBMiL – w której mogą wziąć udział osoby aktualnie studiujące lub pracujące na WBMiL Politechniki Rzeszowskiej

Nagrody

W Klasyfikacji Generalnej zostaną nagrodzone okolicznościowymi pucharami lub statuetkami pierwsze 3 osoby spośród kobiet i mężczyzn – zwycięzcy klasyfikowani są wg kolejności na linii mety

1.       W klasyfikacjach Student/Studentka, Pracownik Uczelni Wyższej, Absolwent PRz zostaną nagrodzone okolicznościowymi pucharami lub statuetkami pierwsze 3 osoby z każdej klasyfikacji spośród kobiet i mężczyzn z zastrzeżeniem, że osoby nagrodzone w Klasyfikacji Generalnej nie będą nagradzane w tych klasyfikacjach (klasyfikacja wg czasu netto)

2.       W klasyfikacji Najszybsza/Najszybszy na WBMiL zostaną nagrodzone okolicznościowym pucharem lub statuetką po jednej osobie z najlepszym wynikiem w biegu kobiet i mężczyzn niezależnie od nagród w pozostałych klasyfikacjach

Zgłoszenia i opłaty

Zapisy i opłaty do biegu odbywają się przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie firmy realizującej rejestrację uczestników biegu https://timekeeper.pl. Zgłoszenie do 15 października lub do wyczerpania limitu uczestników. O kolejności zgłoszeń decyduje termin dokonania płatności za bieg.

Opłata za udział w biegu:

1)             30 zł do 20 września 2023 r.

2)             50 zł od 21 września do 15 października 2023 r.

Limit uczestników biegu 200 osób.

Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkową koszulkę. Koszulka we wskazanym rozmiarze i modelu będzie gwarantowana dla osób rejestrujących się do 20 września 2023.

Dla tych, co ukończą bieg będzie pamiątkowy medal na mecie.

Po biegu będzie ciepły posiłek i woda mineralna.

Po biegu odbędzie się losowanie nagród. Wymagany jest osobisty udział w losowaniu i odbiór nagrody.

Program Imprezy w dniu 21.10.2023

8:30-9:55 –  wydawanie pakietów startowych przed  budynkiem L Politechniki Rzeszowskiej (Al. Powstańców Warszawy 8) w okolicach STARTU

9:45 –  wspólna rozgrzewka

10:00 – start biegu kobiet i mężczyzn

11:00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom poszczególnych klasyfikacji,

11:10 –  losowanie nagród wśród uczestników biegu

11:20 – zakończenie imprezy

Uwaga:

W przypadku złej pogody wydawanie pakietów może zostać przeniesione do budynku L

Czas ogłoszenia wyników i losowania nagród może ulec nieznacznej zmianie w zależności od czasu zakończenia biegu.

Warunkiem otrzymania nagrody jest obecność w czasie losowania i osobisty odbiór nagrody

Proszę o zwrot chipów pomiarowych po biegu

Plan sytuacyjny miasteczka biegowego i trasa biegu:

plan.jpg

Parkingi

Parkingi na terenie Miasteczka Politechniki Rzeszowskiej będą nieodpłatnie udostępnione biegaczom w dniu imprezy. Na mapie sytuacyjnej parkingi oznaczone są w kolorze jasnym niebieskim.

Uwaga: Na czas biegu (w godz: 9:55-11:00) droga wewnętrzna Politechniki zostanie zablokowana.

Szatnie, Prysznice

Do dyspozycji biegaczy będą szatnie i prysznice w Budynku M na parterze  – wejście bliżej szlabanu.

szatnie.jpg

Pozostałe informacje dotyczące biegu zawarto w regulaminie.