Strona: Ankietyzacja / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Ankietyzacja

2021-02-01
, red.  Ryszard Perłowski
Zgodnie z Zarządzeniem nr 37/2017 Rektora PRz w sprawie trybu i zasad przeprowadzenia ankietyzacji i hospitacji zajęć dydaktycznych z późn. zm. w porozumieniu z Samorządem Studenckim i Samorządem Doktorantów został ustalony termin ankietyzacji w semestrze zimowym r. ak. 2020/2021

I termin

02.02.2021 r. - 22.02.2021 r. (czas sesji egzaminacyjnej zasadniczej i poprawkowej)

Ankietyzacja prowadzona jest z zachowaniem zasad anonimowości, poufności oraz dobrowolności ankietowanych.

Za pomocą ankiet będzie można ocenić:

- nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia;

- zajęcia (przedmioty);

Ankietyzacja daje możliwość wpływu na jakość kształcenia Politechniki Rzeszowskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniach ankietowych !!!

Lista dostępnych ankiet znajduje się na stronie DLA STUDENTÓW -> Ankiety.