Strona: 9 października 2024 r. Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Zbigniewa KURZYNY / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

2024-09-21

Dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa i Rada Dyscypliny Inżynieria mechaniczna Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza uprzejmie informują, że w dniu 9 października 2024 r. (środa) o godz. 11:00  odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie inżynieria mechaniczna.

mgr. inż. Zbigniewa KURZYNY

na temat:

Wpływ zróżnicowanej mikrostruktury geometrycznej powierzchni tulei cylindrowej silnika o zapłonie samoczynnym na przebiegi efekty procesu roboczego

Promotor:  dr hab. inż. Paweł WOŚ, prof. PRz  Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Promotor pomocniczy:  dr inż. Krzysztof BALAWENDER Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Piotr LIJEWSKI Politechnika Poznańska recenzja

dr hab. inż. Dariusz PIETRAS, prof. uczelni Uniwersytet Bielsko-Bialski recenzja

streszczenie PL EN

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w trybie stacjonarnym w dniu 9 października 2024 r. (środa) o godz. 11:00 w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 8, budynek L.28 sala 125.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Rzeszowskiej
w Rzeszowie, al. Powstańców Warszawy 12, bud. V.