Strona: VII Podkarpackie Seminarium Spawalnicze / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

VII Podkarpackie Seminarium Spawalnicze

2024-03-11
, red.  Bogdan Kupiec
Plakat

Na seminarium zaprezentowane zostaną referaty dotyczące nowoczesnych procesów spawalniczych, automatyzacji i robotyzacji spawania, informatyzacji i zarządzania danymi spawalniczymi, ekologii w spawalnictwie, wydajności i bezpieczeństwa pracy spawaczy. Referaty wygłoszą naukowcy i przedstawiciele renomowanych firm pracujących dla potrzeb spawalnictwa.

Seminarium odbędzie w Rzeszowie 23 maja 2024 r.

Seminarium organizowane jest zgodnie z procesem podtrzymania uprawnień certyfikatów kompetencji inżynierów IWE, co będzie potwierdzone certyfikatem.

Możliwa jest rejestracja elektroniczna (KLIK).

Pozostałe informacje znajdują się poniżej w plikach do pobrania (zaproszenie_2024 oraz Formularz_zgloszeniowy_2024)

Strona wydarzenia (KLIK).