Strona: Federal University Ouro Preto (UFOP) Brazylia / Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

Federal University Ouro Preto (UFOP) Brazylia

2017-01-30

W dniach 6-10 marca 2017  gościć będą na naszej uczelni profesorowie: Paulo Santos Asis oraz Rodrigo Bianchi z Federal University Ouro Preto (UFOP) w Brazylii. Zainteresowania panów profesorów obejmują głównie (choć nie tylko) zagadnienia związane z inżynierią materiałową oraz materiałoznawstwem. Ponadto prof. Asis jest obecnie odpowiedzialny za program studiów magisterskich i doktoranckich pomiędzy UFOP i UEMG (Minas Gerais State University). Prof. Bianchi pełni funkcję dyrektora naukowego w Brazilian Materials Research Society (SBPMat). Osoby zainteresowane spotkaniem z wymienionymi profesorami, wymianą doświadczeń oraz prezentacją swoich laboratoriów proszone są o kontakt z dr inż. Andrzejem Dzierwa (adktmiop@prz.edu.pl).

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa.