Bezpłatne szkolenia dla studentów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa

26-02-2017 r.

Rusza rekrutacja na bezpłatne szkolenia dla studentów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa w ramach projektu „Kuźnia kluczowych kompetencji studentów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz”.

W dniach 1 ÷ 7 marca będzie aktywna elektroniczna rekrutacja.

Dla uczestników projektu zaplanowano około 20 różnorodnych zajęć w tym certyfikowane szkolenia zawodowe, warsztaty wspierające podniesienie kompetencji zawodowych, komunikacyjnych i informatycznych oraz wizyty studyjne w przedsiębiorstwach. Liczba miejsc ograniczona.

Prosimy zapoznać się z regulaminem projektu.

Rejestracja na bezpłatne zajęcia poprzez formularz on-line.

Zachęcamy do udziału!